Zobu protezēšana

Specializējamies uz pastāvīgām, estētiskām restaurācijām - keramikas jeb porcelāna kroņiem, venīriem (porcelāna plāksnītēm) un implantiem. Ārstēšana sastāv no vairākiem posmiem, lai pacientam nodrošinātu estētisku un ilgtspējīgu rezultātu. Pirms jebkura veida zobu protezēšanas uzsākšanas mūsu zobārstniecībā tiek veikta rūpīga izmeklēšana visam mutes dobumam, lai pārliecinātos par esošo zobu, smaganu, gļotādas un kaula stāvokli. Pēc iegūtās informācijas tiek sagatavots individuāls ārstēšanas plāns.

Risinājums ilgtermiņam

Esam vērsti uz to, lai ikviens mūsu paveiktais darbs, tai skaitā arī zobu protezēšana, pacientam kalpo ilgtermiņā - vismaz piecu, desmit un vairāk gadu periodā. Meklējam un izvēlamies uzticamas, pārbaudītas un kvalitatīvas ārstēšanas metodes.

Fiksētas izmaksas

Pie mums ir saprotama cenu politika un fiksētas izmaksas, kas nemainās ārstēšanas gaitā. Kad mūsu speciālists ir sagatavojis ārstēšanas plānu, klients tiek iepazīstināts ar visām cenu pozīcijām. Savukārt komplicētos gadījumos tiek pieļauta +/-10% variabilitāte. Šis punkts tiek minēts arī ārstēšanas plānā.

Saprotama ārstēšanas gaita

Pirmā apmeklējuma laikā mūsu speciālisti fotogrāfijās un rentgena uzņēmumos pacientam parāda un izskaidro esošo situāciju un iespējamos risinājumus. Komplicētu vai neskaidru situāciju gadījumā ir iespējams veikt gan digitālu plānošanu, kad vēlamo rezultātu var apskatīt gan 3D vizualizācijā, gan veikt tā saucamo “mock up”, kad vēlamā nākotnes zobu forma tiek piemērīta uz esošajiem zobiem.

Labākais katram pacientam

“DR KLĪNIKA” speciālisti rūpīgi izvērtē, kāds ir labākais risinājums katram pacientam – cirkonija vai bezmetāla zobu kroņi, standarta vai ”no prep zobu” plāksnītes jeb venīri, kāda materiāla inleja vai onleja ir atbilstošāka, ja zobs ir zaudējis daļu no audiem. Mēs strādājam ar augstu estētisko izpildījumu, lai pacienta smaids par rezultātu būtu neviltots.

Lai atrastu sev labāko variantu, atnāciet uz pirmo vizīti, kuras laikā speciālists veiks rūpīgu izmeklējumu un mutes dobuma stāvokļa izvērtējumu. Mūsu zobārstniecības speciālisti nodrošinās Jūsu zobu veselību ilgtermiņā!

Ja zobs ir daudz plombēts vai stipri nolūzis, tam tikpat kā vairs nav dabīgo audu. Tādā gadījumā atbilstošs risinājums ir neizņemams bezmetāla vai arī cirkonija kronis, kas izgatavots no keramikas un izskatās gluži kā dabisks zobs. Cirkonija kronis ir ļoti izturīgs, taču nodrošina augstāku estētiku, nekā metāla zobu kroņi. Mūsu klīnikas speciālisti nekad neslīpē un neliek kroņus veseliem, nebojātiem zobiem. Zobu kroņi ir paredzēti tikai bojātu zobu atjaunošanai

Venīri tiek izmantoti, kad zobs iepriekš nav bijis stipri bojāts un ir nepieciešams koriģēt īstā zoba formu, izmēru un krāsu. Zobu plāksnītes palīdz iegūt skaistu smaidu, novēršot dažādus defektus. Ir situācijas, kad ir iespējams izveidot “non prep” jeb venīrus bez savu zobu slīpēšanas, kas pat ļauj izvairīties no anestēzijas veikšanas. Venīri ir apmēram 0,3mm līdz 1mm plati un kvalitatīvā keramikas materiāla dēļ vizuāli nav atšķirami no īstās zobu emaljas

No zobu nospiedumiem laboratorijā tiek izgatavota inleja vai onleja, kas pie īstā zoba tiek piestiprināta ar speciālu cementu. Šādas restaurācijas metodes tiek izmantotas, kad īstais zobs gandrīz vispār nav palicis vai tā bojājums ir pārāk liels, lai to varētu kvalitatīvi saplombēt. Zobu inlejas izvēlas zoba atjaunošanai starp zoba pauguriem, bet onlejas – vesela paugura vai visas kožamās daļas atjaunošanai

Zobu atjaunošana ar implantiem sastāv no divām daļām. Ķirurģiskā etapa laikā trūkstošā zoba vietā tiek ievietots implants, kura funkcija ir līdzīga dabīgā zoba saknei. Pēc 2 līdz 4 mēnešiem, kad implants ir ieaudzis un nostiprinājies, veic protezēšanu – keramiskā kroņa, tilta vai protēzes izgatavošanu. Iespējams, ka ir dzirdēts par nenotikušu oseointegrāciju jeb situāciju, kad implants “neieaug”, “nenostiprinās”. Šādi gadījumi notiek ļoti reti. Taču ņemot vērā, ka viena no mūsu klīnikas vērtībām ir ilgtspējīgs un kvalitatīvs rezultāts, mēs esošo implantu izņemam un veicam jauna ievietošanu bez papildu maksas

Scroll to Top