Zobu plombēšana

Plombēšana var būt veiksmīgs risinājums arī tad, ja zobs ir nolūzis, tajā parādījušās plaisas vai nodilums, kas ir radies zobu griešanas dēļ (liela daļa cilvēku neapzināti griež zobus naktī, tādēļ tiek rekomendēts lietot zobu nakts kapes). Ar plombēšanas palīdzību var veikt arī zobu estētiskā stāvokļa uzlabošanu, piemēram, veikt nelielas zobu formas izmaiņas. Sarežģītākos gadījumos ārstēšana tiek veikta ar zobu protezēšanu – venīriem vai kroņiem.

Kādēļ izvēlēties "DR KLĪNIKA"?

“DR KLĪNIKA” piedāvā zobu plombēšanu ar augstvērtīgiem un medicīniskos pētījumos atzītiem materiāliem. Zobu ārstēšanai izmantojam baltās kompozīta materiāla plombes, kas ir ilgnoturīgas, nekaitīgas cilvēka organismam, kā arī izskatās estētiski.

Izvēlieties mūsu zobārstniecību, lai saņemtu mūsdienīgu un profesionālu ārstēšanu!

Zobu ārstēšanai izmantojam baltās kompozīta materiāla plombes, kas ir ilgnoturīgas, nekaitīgas cilvēka organismam, kā arī izskatās estētiski.

Zobu plombēšana pacientiem tiek veikta vairākos gadījumos. Visizplatītākā ir situācija, kad zobu ir skāris kariess jeb izveidojies caurums. Šādu bojājumu iedala vairākās pakāpēs – sākotnējs, virspusējs, vidēji dziļš un dziļš. Lai izvairītos no dziļa kariesa, kas prasa ilgāku ārstēšanu ar zoba kanālu tīrīšanu, ieteicams regulāri apmeklēt zobārstu (1x gadā) un higiēnistu (2x gadā).

Scroll to Top