Zobu implanti
un zobu ekstrakcija

Piedāvājam gan bojātu zobu, kuri nav atjaunojami, saudzīgu ķirurģisku izņemšanu, gan to aizvietošanu ar implantiem.

Individuāli risinājumi

Piedāvājam gan atsevišķus viena zoba implantus, gan kompleksus risinājumus, kad uz 2, 4 vai 6 implantiem augšā vai apakšā var pilnībā atjaunot visus zaudētos zobus. Piedāvājumā ir gan neizņemamas, gan izņemamas konstrukcijas.

Kvalitāte, kas strādās ilgtermiņā

Mūsu piedāvājumā šobrīd ir divu ražotāju zobu implanti. Abi ražotāji ir ļoti pieredzējuši to izstrādē un pētījumu rezultāti uzrāda ļoti augstu stabilitāti gan Straumann, gan Megagen implantiem. Ārstēšanas procesā izmantojam tikai pētījumos pierādītas un uzticamas zobu aizvietošanas ar implantiem metodes.

Garantija

Esam novērojuši, ka implantu ievietošana vēl aizvien pacientiem saistās ar bailēm un nedrošību par to, vai implants ieaugs. Lai gan tehnoloģija un materiāli sevi ir pierādījuši jau daudzu gadu garumā, ļoti retos gadījumos šāda komplikācija, ka implants neieaug, var būt. Tādā gadījumā- ja implants tiek zaudēts tā ieaugšanas (oseointegrācijas) posmā (6 nedēļas līdz 6 mēneši), pēc savas iniciatīvas mēs veicam atkārtotu jauna implanta ievietošanu bez papildus maksas.

Kad nepieciešami zobu implanti un zobu ekstrakcija?

Pirmā apmeklējuma reizē mūsu speciālists uzņem rentgena attēlus, pacientam parāda un paskaidro esošo situāciju, kā arī izstāsta iespējamos risinājumus. Lēmums par neatjaunojamu zobu aizstāšanu ar implantiem, tiek pieņemts tikai pēc rūpīgas zoba izvērtēšanas un apspriešanās ar pacientu.
Pēc pirmās vizītes zobārsts sagatavo ārstēšanas plānu, kas ietver ne vien veicamo darbu sarakstu, bet arī skaidras izmaksas. Jau pašā ārstēšanas sākumā Jums būs skaidri zināma ārstēšanas gaita, kā arī kopējās gala izmaksas.

Nepieciešamības gadījumā mūsu klīnikā ir iespējama dažādas sarežģītības pakāpes zobu ekstrakcija – sākot no vienkāršām viensakņu zobu līdz pat ķirurģiskām gudrības zobu ekstrakcijām.

Implanti šobrīd ir mūsdienīgākā metode zaudēto zobu aizvietošanai. Mūsu klīnikā pacientiem tiek piedāvāti gan atsevišķi zobu implanti, kas aizvieto vienu zobu, gan risinājumi situācijās, kad zaudēti visi zobi.
Implanti var būt risinājums, ja:

  • esošais zobs nav laicīgi ārstēts un vairs nav iespējams to salabot;
  • zem zoba saknēm ir liels iekaisums, ko nevar izārstēt ar kanālu tīrīšanu;
  • gūta nopietna trauma, kā rezultātā nav iespējams atjaunot zobu;
  • ir iedzimtas problēmas, zobu trūkums u.c.

Ir situācijas, kad iespējams izņemt bojāto zobu un uzreiz tajā vietā ievietot implantu. Konsultācijas laikā tiek izvērtēts, vai šāds risinājums ir iespējams vai tomēr labāk ir veikt zoba ekstrakciju, nogaidīt 3-4 mēnešus un tad veikt implanta ievietošanu.

Zobu atjaunošana ar implantiem sastāv no diviem etapiem. Ķirurģiskās daļas laikā trūkstošā zoba vietā tiek ievietots implants, kura funkcija ir līdzīga dabīgā zoba saknei. Pēc diviem līdz četriem mēnešiem, kad implants ir ieaudzis un nostiprinājies, pacientam tiek veikta protezēšanas daļa –cirkonija kroņa vai protēzes izgatavošana. Zobu implantus var dēvēt par zobu mākslīgajām saknēm, kas kļūst par žokļa sastāvdaļu. Pateicoties mūsdienu iespējām, implanti izskatās dabīgi, ar tiem var droši smaidīt, ēst un sportot.

Scroll to Top