Zobu higiēnists Rīgas centrā

Regulāra zobu higiēnista apmeklēšana ir viens no priekšnoteikumiem veselam un skaistam smaidam. Lai ilgtermiņā saglabātu veselus zobus un skaistu smaidu, ieteicams higiēnistu apmeklēt 2 reizes gadā. Pierakstieties vīzītei mūsu klīnikā!

Smaganu un zobu veselības virspusēja pārbaude

Veic vispārīgo mutes dobuma veselības stāvokļa izvērtējumu - zobu higiēnists pārbaudīs, vai uz zobiem neveidojas zobakmens, caurumi jeb kariess un citas saslimšanas

Zobu tīrīšana

Veic rūpīgu zobu tīrīšanu - noņem aplikumu, zobakmeni un pigmentu (tas var veidoties no kafijas, melnās tējas, smēķēšanas u.c.). Procedūras beigās iespējams izvēlēties fluorīdus saturošas, caurspīdīgas lakas pārklājumu, kas pasargā zobu emalju un samazina zobu jutīgumu.

Rekomendācijas

Sniedz rekomendācijas un instrukcijas - vizītes izskaņā higiēnists pastāstīs un parādīs pareizu zobu un smaganu tīrīšanu tehniku, ieteiks Jums piemērotākās zobu pastas, kā arī nepieciešamības gadījumā aicinās lietot zobu kapes un apmeklēt zobārstu.

Kādēļ izvēlēties mūsu speciālistus?

Regulāra zobu higiēnista apmeklēšana ir viens no priekšnoteikumiem veselam un skaistam smaidam. Lai ilgtermiņā saglabātu veselus zobus un skaistu smaidu, ieteicams higiēnistu apmeklēt 2 reizes gadā. Pierakstieties vīzītei mūsu klīnikā!

Kaut arī zobu higiēna sākas katram pašam mājās, tīrot zobus vismaz 2 minūtes divas reizes dienā, higiēnistu ieteicams apmeklēt 2 reizes gadā.

  1. dzeltens vai pat brūns aplikums uz zobiem un mēles;
  2. asiņojošas un jutīgas smaganas;
  3. slikta elpa

Kaut arī zobu higiēna sākas katram pašam mājās, tīrot zobus vismaz 2 minūtes divas reizes dienā, higiēnistu ieteicams apmeklēt 1 – 2 reizes gadā.

Higiēnistes pamatā strādā ar rokas instrumentiem (skeleriem), kas ir saudzīgākā metode, bet nodrošina lielisku rezultātu. Nepieciešamības gadījumā tiek izmantota ulktraskaņas iekārta vai pulvera strūkla (KaVo prophyflex 4).

Mūsu speciālisti ar cieņu un empātiju izturas pret katru pacientu. Higiēnista vizītes laikā paveiktais tiks izskaidrots un arī ieteikts piemērotākais risinājums, lai saglabātu zobu un smaganu veselību ilgtermiņā.

Apmeklējot higiēnistu, nereti var dzirdēt arī tādu jēdzienu kā zobu kapes. Kas tās ir? Aizsargkapes pasargā zobus no mehāniskiem bojājumiem, kad saskaras augšējie un apakšējie zobi. Šādas kapes higiēnisti un zobārsti iesaka lietot naktī, jo miegā cilvēki mēdz nekontrolēti sasprindzināt košļāšanas muskuļus. Stresa pilnos brīžos cilvēki bieži zobus arī griež, kas rada plaisas, zobu nodilumu un pat zobu drupšanu. Lai no tā izvairītos, ir jālieto cietās vai elastīgās kapes. Tās pēc individuāla pasūtījuma un pacienta zobu formas izgatavo zobārstniecībā “DR KLĪNIKA”.

Scroll to Top