Zobu balināšana

Pirms balināšanas uzsākšanas pacientam ir jāveic zobu higiēna. Tikai uz tīrām zobu virsmām balināšanas efekts var būt paredzams. Higiēnists palīdzēs izvēlēties piemērotāko balināšanas risinājumu atkarībā no pacienta vēlmēm un zobu stāvokļa. Mūsu piedāvājumā ir zobu balināšana klīnikā ar Fläsh whitening lampu vai balināšana mājās ar kapēm un balināšanas gelu (Opalescence, Fläsh).

Laipna komunikācija

Mums ir svarīgi, lai pirms zobu balināšanas uzsākšanas pacientam ir saprotama balināšanas gaita. Tieši tādēļ jau pirmās vizītes laikā mūsu speciālists noskaidro pacienta vēlmes, pastāsta par iespējamo ārstēšanas plānu, iesaka piemērotāko balināšanas metodi, kā arī atbild uz jautājumiem kas var rasties pirms procedūras uzsākšanas.

Pārbaudītas un atzītas metodes

DR KLĪNIKA speciālisti strādā tikai ar drošiem, pārbaudītiem un ES sertificētiem materiāliem un medikamentiem, kas balināšanas procesu padara zobiem nekaitīgu.

Ierobežojumi

Informējam, ka esošas zobu restaurācijas - plombes, kroņus, venīrus, implantus NAV iespējams izbalināt, uz tiem balināšanas līdzekļi neiedarbojas.

Kādēļ un kādu zobu balināšanas metodi izvēlēties?

Visi “DR KLĪNIKA” speciālisti seko līdzi atklājumiem un inovācijām, kas ļauj mūsu darbā pielietot pārbaudītas tehnoloģijas. Ārsti vienmēr izstāstīs par izvēlētās zobu balināšanas sistēmas priekšrocībām un trūkumiem, kas palīdzēs Jums izdarīt informētu izvēli.

Pirms lemjat par labu kādai no balināšanas metodēm, obligāti konsultējieties ar zobārstu, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu. Lai iegūtu baltāku un pārliecinošāku smaidu, veiciet zobu balināšanu pie mums!

Zobi laika gaitā var mainīt krāsu dažādu iemeslu dēļ. Daži no tiem var būt:

  • izmaiņas zobu struktūrā vecuma dēļ;
  • smēķēšana;
  • kafijas, melnās tējas, sarkanvīna regulāra lietošana uzturā;
  • medikamentu lietošana;
  • nepietiekama mutes dobuma higiēna;
  • dažādas saslimšanas.

Šī jaunākās paaudzes zobu balināšanas metode ir efektīva, bet saudzīga. Apmēram 1.5h laikā zobus var padarīt par vairākiem toņiem baltākus. Procedūras sākumā pacientam tiek aizklātas smaganas, bet uz zobiem tiek uzklāts karbamīda peroksīda gels. Tad speciālists ar veselībai nekaitīgu lampu veic saudzīgu balināšanu. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, procedūras laikā un pēc tās zobu jutīgums ir ievērojami mazāks, nekā izvēloties citas metodes.

Alternatīva metode ir zobu balināšana ar kapēm, kas tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, pielāgojot tās katra pacienta zobu formai. Tās pacients lieto mājās un balināšanas gelu liek kapēs pats sev ērtā laikā. Balinot zobus ar kapēm, var panākt līdzīgu efektu, taču process ir ievērojami ilgāks.

Scroll to Top