Pakalpojumi

Zobu higiēnists

Regulāra zobu higiēnista apmeklēšana ir viens no priekšnoteikumiem veselam un skaistam smaidam. Lai ilgtermiņā saglabātu veselus zobus un skaistu smaidu, ieteicams higiēnistu apmeklēt 2 reizes gadā.

Zobu balināšana

Mūsu zobārsti ieteiks piemērotāko balināšanas risinājumu atkarībā no pacienta vēlmēm un zobu stāvokļa – mūsu zobārstniecība piedāvā balināšanu ar Philips Zoom lampu vai zobu kapēm, ko pacients nēsā mājās.

Akūtā zobārstniecība

Akūtā zobārstniecība ir nepieciešama gadījumos, kad pēkšņi jūtat spēcīgas zobu sāpes, ir piepampušas smaganas vai vaigs, jūtamas strutas zem vai ap zobu vai esat guvis sejas traumu mutes apvidū.

Zobu implanti un zobu ekstrakcija

Ja Jums nepieciešami zobu implanti vai zobu ekstrakcija, mēs, zobārstniecība “DR KLĪNIKA”, piedāvājam individuālus risinājumus, kā arī specializējamies kompleksu gadījumu ārstēšanā.

Zobu protezēšana

Mūsu klīnikā specializējamies uz pastāvīgām restaurācijām – porcelāna kroņiem, venīriem (porcelāna plāksnītēm), onlejām un implantiem.

Zobu kanālu ārstēšana

Endodontija ir zobu sakņu kanālu tīrīšana un pildīšana, lai ārstētu un saglabātu iekaisušu zobu. Šo procedūru pacientiem veic tad, kad plaša kariesa rezultātā izveidojies liels caurums, kas novedis pie iekaisuma zoba iekšpusē un sakņu kanālos.

Zobu plombēšana

Plombēšana ir zobu ārstēšanas procedūra, kas sastāv no trīs etapiem – izmeklēšana un zoba stāvokļa izvērtēšanu, zoba atbrīvošana no kariesa, cauruma aizpildīšana ar baltā kompozīta materiālu.

Scroll to Top